Állásajánlat - Kertészmérnök, tájépítész (216) - (65) - (62)

Állásajánlat - Kertészmérnök, tájépítész

Cégünk alkalmaz tervezésben jártas kertészmérnököt (vagy tájépítészt). Jelentkezni a 0723-562 771-es telefonszámon vagy email-ben: info@naturalgarden.ro

Elvárások:
-Szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat (előnyt jelent)
-Rugalmasság, jó kommunikációs képesség, pozitív hozzáállás
-B kat. jogosítvány, legalább középfokú román nyelvismeret, középfokú számítógépes ismeretek, tervezési programok ismerete (Archicad, Lumion)

Feladatok:
-Tervezés, helyszínfelmérés, költségvetés készítés
-Ügyfélkezelés, kivitelezési előkészítés, szakmai levezetés
-Marketing és adminisztrációs feladatokban való részvétel
-Belföldi kapcsolatok kezelése, fejlesztése

Ajánlatunk:
-Szakmai tapasztalatok elsajátítása, gyors fejlődési lehetőség növényismereti és szakmai téren
-Versenyképes fizetés + jutalék
-Kellemes környezet, változó, nem monoton tevékenységek, fiatalos-dinamikus kollégák.

Kérjük olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat is!

Süti választás